Naujienos
Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas Elektrėnų savivaldybėje

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, bendradarbiaudamas su Elektrėnų savivaldybės administracija, planuoja teikti projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumo didinimas Elektrėnų savivaldybėje“, finansuojamo pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos aplinkos apsaugos ir klimato kaitos valdymo plėtros programos regioninės pažangos priemonę Nr. 02-001-06-07-02 (RE) „Didinti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų prieinamumą“, įgyvendinimo planą.


Planuojamos nuotekų surinkimo ir / ar geriamojo vandens tiekimo tinklų atnaujinimo ir plėtros veiklos bus vykdomos Elektrėnų savivaldybės Pastrėvio, Pakalniškių, Gilučių, Pylimų, Pilypiškių, Naujųjų Kietaviškių, Lapiakalnio  kaimuose.


UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ darbuotojai nuo š. m. birželio iki liepos mėn. lankys minėtų kaimų gyventojus, siekdami sudaryti preliminarias sutartis dėl prisijungimo prie nuotekų surinkimo ir / ar geriamojo vandens tiekimo tinklų ir gauti centralizuotas nuotekų tvarkymo ir / ar geriamojo vandens tiekimo paslaugas. Preliminarių sutarčių sudarymas yra būtina sąlyga projekto finansavimui gauti. 


Informuojame, kad kilus neaiškumų, galite skambinti tel. +370 614 29 181, el. p. administracija@eku.lt.

 

 

Atgal Spausdinimo versija